OUTSOURCING EXPO – Ogólnopolskie Spotkanie Małych i Średnich Przedsiębiorstw jest to miejsce umożliwiające promocję jak i prezentację usług, które oferujesz! IC events to Firma z 7 letnim doświadczeniem na rynku, organizator targów w największych miastach w Polsce.  Naszym głównym celem jest zadowolenie Klienta o czym mogli przekonać się wystawcy targów z innych branż. Skontaktuj się z Nami w celu spotkania. Pomożemy Ci dobrać idealną, najbardziej skuteczną ofertę dla Twojej firmy, która pomoże w pozyskaniu jak największej liczby Klientów oraz promocję marki podczas targów.

Przygotowaliśmy wiele możliwości współpracy, które pomogą spełnić Twoje oczekiwania:

Pakiety Sponsorskie

Status Sponsora bądź Partnera targów Targów OUTSOURCING EXPO– Ogólnopolskie Spotkanie Małych i Średnich Przedsiębiorstw przysparza licznych korzyści, między innymi:

  • Prestiż – informacja o Sponsorze bądź Partnerze we wszystkich materiałach reklamowych
  • Skuteczną reklamę
  • Skuteczne dotarcie do tysięcy potencjalnych Klientów

Stoisko targowe 

Jest to najefektywniejsza oraz najpopularniejsza forma uczestnictwa w targach. Umożliwia bezpośredni kontakt z klientem, rozmowę z osobami decyzyjnymi, repozycjonowanie firmy na rynku, edukacja handlowców i nowych agentów  przy kontakcie z dużą ilością klientów jednocześnie czy obserwowanie reakcji klientów na oferty swojej firmy.

Reklama w Katalogu firm Outsourcingowych

Otrzymuje go każdy odwiedzający, który uczestniczy w targach. Reklama w katalogu daje Ci przewagę nad konkurencją, podnosi prestiż firmy jak i bardzo mocno zwiększa skuteczność udziału firmy w targach.

Roll up’y na terenie targów 

Zapewniają doskonałą widoczność firmy na targach oraz budują świadomość klienta o bardzo dużej promocji firmy na targach, co przekłada się na ilość Klientów na stoisku.

Insert w Katalogu Firm Outsourcingowych 

Materiał reklamowy dodawany do katalogu otrzymuje każdy odwiedzający. Insert stanowi bardzo popularną formę reklamy podnoszącą prestiż firmy jak i  wyróżnienie jej spośród konkurencji.

Oraz wiele innych

//]]>