1000 Brola

Krzysztof Brola, K. BROLA i WSPÓLNICY

Temat wystąpienia: Jak zawrzeć dobrą umowę outsourcingu?

Radca prawny, ekspert w zakresie negocjacji i obsługi prawnej biznesu. Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie w bieżącej obsłudze prawnej małych i średnich firm. Zarządza renomowaną Kancelarią Prawną K.BROLA i WSPÓLNICY w Warszawie, specjalizującą się w obsłudze biznesu, wierzytelności i transakcji na rynku nieruchomości. Swoim Klientom z obszaru MSP zapewnia na najwyższym poziomie opiekę w zakresie m.in. negocjowania i zawierania umów, egzekwowania należności oraz szybkiego i skutecznego rozwiązywania sporów metodami sądowymi i pozasądowymi. Nie ogranicza się do informowania Klientów o obowiązujących normach prawnych, lecz proaktywne informuje ich o pojawiających się zagrożeniach i szansach dla ich biznesu, a także tworzy i wdraża najefektywniejsze strategie postępowania w danej sprawie lub z danym problemem. Jego motto: „Skuteczność i Zaufanie” oddaje najważniejsze wartości, jakimi kieruje się w pracy zawodowej – działa szybko, skutecznie i dyskretnie.

1000 leszek

Michał Leszek, Kruger&Matz

Michał Leszek urodził się 22 listopada 1982 w Garwolinie. Ukończył Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego na specjalizacji Informatyka i Ekonometria. Swoje pierwsze kroki w karierze zawodowej stawiał w finansach przedsiębiorstw w AVON, Ernst&Young oraz Deloitte, gdzie zajmował się analizami finansowymi i transakcjami fuzji i przejęć. Kolejne doświadczenia zbierał na rynkach finansowych w Saxon Financials oraz własnej firmie TWL Capital. Po udanej karierze w finansach w 2010 roku zdecydował się na zmianę drogi zawodowej i powrót do rodzinnej firmy Lechpol gdzie jako współwłaściciel i dyrektor marketingu stworzył Kruger&Matz – najbardziej wyrazistą markę na rynku polskiej elektroniki. Jego marzeniem jest by Kruger&Matz stał się marką globalną. Prywatnie pasjonat muzyki, psychologii i rozwoju duchowego oraz wyścigów motocyklowych.

Krystian Łatka

Krystian Łatka, Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.

Temat wystąpienia: Ochrona właścicieli, zarządów i księgowych firm przed ryzykiem podatkowym, karnym i karno-skarbowym.

Doradca Podatkowy, Prawnik Starszy Konsultant Podatkowy, Szef Zespołu Opodatkowania Transakcji Międzynarodowych i Transgranicznych, wykładowca w zakresie podatku od towarów i usług. Do obowiązków Krystiana Łatki należy: bieżące doradztwo podatkowe we wszystkich tytułach podatkowych, audyty podatkowe oraz obsługa sporów podatkowych (kontroli podatkowych, skarbowych, postępowań podatkowych i sądowo-administracyjnych, reprezentowanie podatników przed sądami administracyjnymi). Od 2005 r. pracownik Instytutu Studiów Podatkowych. Wcześniej pracownik biura rachunkowego, asystent w dziale księgowości spółdzielni mieszkaniowej. W trakcie studiów odbywał także praktyki w organach podatkowych oraz dziale księgowości firmy produkcyjnej w Stanach Zjednoczonych. Krystian Łatka w 2005 r. ukończył z wyróżnieniem studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Pracę magisterską, dotyczącą podatku od towarów i usług, obronił w Katedrze Prawa Finansowego UW. W 2008 r. ukończył także Podyplomowe Studium Podatków i Prawa Podatkowego Uniwersytetu Warszawskiego. Uczestniczył także w Studium Przygotowawczym dla Ekspertów i Doradców Podatkowych Instytutu Studiów Podatkowych. Jeden z redaktorów prowadzących kolejnych wydań Komentarza do ustawy o podatku od towarów i usług (wyd. ISP). Autor licznych publikacji książkowych oraz w prasie fachowej, dotyczących problematyki materialnego i procesowego prawa podatkowego.

logo-isp

dr Krzysztof Radzikowski, Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.

Temat wystąpienia: Ochrona właścicieli, zarządów i księgowych firm przed ryzykiem podatkowym, karnym i karno-skarbowym.

Doktor nauk prawnych, doradca podatkowy. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. W 2000 r. ukończył z wyróżnieniem Wydział Prawa i Administracji (kierunek: prawo), zaś w 2001 r. – także z wyróżnieniem – Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych (kierunek: stosunki międzynarodowe). Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych kancelariach doradztwa podatkowego oraz firmach audytowych i doradczych. W 2004 r. uzyskał licencję doradcy podatkowego. Dr Krzysztof Radzikowski jest autorem i współautorem ponad 100 publikacji naukowych z zakresu prawa podatkowego i administracyjnego w czasopismach prawniczych (m. in. „Państwo i Prawo”, „Ruch Prawniczy, Ekonomiczny i Socjologiczny”, „Kwartalnik Prawa Podatkowego”, „Zeszyty Naukowe Sądownictwa Administracyjnego”, „Kwartalnik Prawa Publicznego”, „Orzecznictwo Sądów Polskich”, „Przegląd Prawa Publicznego”, „Przegląd Podatkowy”, „Monitor Podatkowy”, „Glosa”, „Finanse Komunalne”, „Przegląd Orzecznictwa Podatkowego”, „Przegląd Podatków Lokalnych i Finansów Samorządowych”). Jest także autorem i współautorem wielu publikacji o charakterze specjalistycznym, a także recenzentem wydawnictw naukowych. Obecnie współpracuje z Instytutem Studiów Podatkowych. Zajmuje się m. in. sporządzaniem opinii prawnych, prowadzeniem postępowań podatkowych i reprezentacją Klientów Instytutu przed sądami administracyjnymi.

Emilia Dąbrowska

Emilia Dąbrowska, Pracuj.pl

Specjalista ds. Marketingu B2B. Sportsmenka, która po zakończeniu 16-letniej sportowej kariery rozpoczęła drogę do mistrzostwa w obszarze Marketingu i Customer Experience Management. Od 2013 roku związana z Pracuj.pl, liderem rynku rekrutacji w Polsce. W swojej codziennej pracy dba o jak najlepsze doświadczenia klientów i tworzy nowe, nieszablonowe akcje. Nieustannie zdobywa wiedzę w obszaru projektów marketingowych, a także dba o wizerunek Pracuj.pl jako inspirującego i godnego zaufania partnera rekrutacji.

abc

Marcin Sosnowski, Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB

Dyrektor Wykonawczy odpowiedzialny za kierowanie działaniami operacyjnymi SMB, które jako stowarzyszenie branżowe dba o rozwój rynku marketingu bezpośredniego i interaktywnego w Polsce. W bieżącej pracy zaangażowany również w rozwój projektów w obszarze marketingu telefonicznego i call/contact center. W szczególności organizację konkursów branżowych (telemarketer Roku, Złota Słuchawka), szkoleń, warsztatów i konferencji, tworzenie standardów jakości i kodeksów etycznych branży. Był m.in. odpowiedzialny za wdrożenie w Polsce europejskiej normy jakościowej dla call center (EN 15838) i schematu certyfikacji zgodności z wymaganiami normy – ECCCO (European Confederation of Contact Centre Organisations). W latach 2001-2012 związany z branżą outsourcing call/contact center, m.in. w spółkach grupy Call Center Poland. Praktyk zarządzania strukturami zdalnej obsługi klienta, w szczególności call/contact center oraz doradca biznesowy w tym obszarze. Ekspert posiadający wiedzę na temat najwyższych standardów zarządzania cc zarówno polskich, jak i z rozwiniętych rynków zachodnich, którą aktualizuje podczas współpracy z wiodącymi europejskimi organizacjami, takimi jak FEDMA oraz ECCCO.

Filip.

Filip Goździewski, GoldenLine

W GoldenLine kieruje zespołem Labs, gdzie powstają nowoczesne narzędzia, odpowiadające na najnowsze trendy na rynku rekrutacji. Od 7 lat działa w branży internetowej. Założył i kierował MyDeal.pl, a potem otwierał polski oddział PackLink. Wcześniej przez 5 lat odpowiadał za komunikację zewnętrzną i PR takich czołowych marek i firm w Polsc jak Coca-Cola, Deutsche Bank, Orlen czy Goodyear.

prowadzący

Andrzej Gliniak - Prowadzący konferencję

Przez dziesięć lat jako prezenter i wydawca związany z Radiem ESKA. Konferansjer imprez sportowych , muzycznych i biznesowych. Drugie miejsce w konkursie Gazety Wyborczej na najpopularniejszy głos Wrocławia. Spiker otwarcia Stadionu Narodowego w Warszawie na meczu: Polska-Portugalia. Prowadzący imprezy firmowe m.in dla Gettin Noble, Velux, Porsche, Volvo, Renault, Nokia, Kogeneracja i wiele innych. Oficjalny spiker Euro 2012 w Polsce. Konferansjer maratonu biznesowego "East Meets West" z udziałem kilkudziesięciu firm z całej Europy. Konferansjer turnieju tenisowego "Wrocław Open".
//]]>