CLIP czy CLIR – skuteczne wykorzystywanie w biznesie – Outsourcing Expo 2019
Atlas Work
Atlas Work srebrnym sponsorem Outsourcing Expo!
Sierpień 7, 2019
Trendy w mobilności w Polsce oraz na świecie
Sierpień 8, 2019

CLIP czy CLIR – skuteczne wykorzystywanie w biznesie

Jak prezentacja numerem może poprawić wskaźnik dodzwanialności? Czy posiadając kontrolę nad numerem, którym się prezentujesz możesz zwiększyć efektywność działań?

Przedstawimy możliwości, które niesie ze sobą ta niedoceniana funkcjonalność.

Ten temat zaprezentuje Paweł Żelazny – Regionalny Kierownik Sprzedaży.

Specjalista w obszarze rozwiązań telekomunikacyjnych dla biznesu. Od niemalże 6 lat związany ze spółką Peoplefone Polska S.A., w której jako Regionalny Kierownik Sprzedaży odpowiada za współpracę z Partnerami handlowymi i technologicznymi, a także z kluczowymi Klientami.

Nadzorował wdrożenia systemów komunikacyjnych w dużych przedsiębiorstwach, działających w różnych branżach. Jest pasjonatem nowych technologii, aktywnego wypoczynku i gotowania.

Peoplefone Polska S.A. to operator telekomunikacyjny specjalizujący się w komunikacji IP, oferujący rozwiązania VoIP dla firm, które chciałyby skorzystać z funkcjonalności wirtualnej centrali działającej na bazie technologii chmury cyfrowej i Internetu.

Połączenie tych elementów daje przewagę nad tradycyjnymi systemami służącymi do obsługi połączeń, obniża koszty funkcjonowania biznesu oferując niższe stawki połączeń międzynarodowych i możliwość korzystania z numeracji zagranicznej.

Tel.: +48 797 792 558
arleta.rybicka@peoplefone.com
www.plfon.pl

Al. Jana Pawła II 80 lok. 116
00-175 Warszawa


Chcesz pokazać swoją firmę? Zostań wystawcą

Szukasz outsourcingu usług? Odwiedź targi

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

//]]>