STREFA NETWORKINGU – Outsourcing Expo

Networking to danie szansy przypadkowi.

Grzegorz Turniak

Stanley Milgram w swoim eksperymencie o nazwie "Świat jest mały", empirycznie potwierdził hipotezę, że członkowie jakiejkolwiek dużej społeczności mogą być powiązani poprzez sieci pośrednich znajomych.

I tak na przykład, od prezydenta Stanów Zjednoczonych dzieli nas maksymalnie
SZEŚĆ STOPNI ODDALENIA!

Oznacza to, że dzięki pośrednim relacjom znanych nam osób jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego z kim chcielibyśmy nawiązać współpracę.

Networking biznesowy podczas Targów Outsourcingu z pewnością otworzy dla Państwa wiele możliwości kontaktów i dotarcia nawet do najtrudniejszych klientów.

Nad płynnym przebiegiem poznawania i pogłębiania relacji biznesowych będzie czuwał Grzegorz Turniak - niestrudzony orędownik wartościowych idei:

  • networkingu,
  • minglingu,
  • zarządzania talentami i karierą,

W lutym 2006 roku założył i do grudnia 2012 był prezesem firmy BNI Polska.

Założył i prowadził z partnerami The Top Careers Club.

Poprzednio w swojej karierze pełnił m.in. funkcje Prezesa Jobpilot Polska, HR Sector Sales Manager – SAP Polska, Managing Director – Neumann Management Institute, Dyrektora Polskiej Międzynarodowej Szkoły Zarządzania.

Szukasz nowych kontaktów?

Sprawdź MESHR i spotkaj ludzi z branży w okolicy!

Żyjemy w czasach, kiedy coraz bardziej doświadczamy cyfrowej komunikacji i wirtualnych relacji, a przecież zaufanie w biznesie rodzi się przede wszystkim w kontaktach bezpośrednich. Z takiego założenia zrodził się MESHR , pierwsza aplikacja mobilna do networkingu biznesowego zintegrowana z LinkedIn, oparta o geolokalizację i oferująca w pełni zautomatyzowaną komunikację.

Dzięki MESHR możesz w 3 prostych krokach umówić spotkanie z osobą z naszego kręgu zawodowego, będącą jednocześnie w bliskiej nam lokalizacji. Określ, kiedy jesteś dostępny, zobacz kto w okolicy może spotkać się w tym samym czasie i skorzystaj z podpowiedzi aplikacji przy wyborze miejsca spotkania. Wysłanie zaproszenia, odpowiedź na nie, bądź ewentualne późniejsze zmiany odbywają się automatycznie, bez konieczności używania klawiatury i pisania wiadomości.

Podczas targów Outsourcing Expo 2018 poza możliwymi miejscami spotkań w okolicznych kawiarniach i restauracjach Saskiej Kępy i całej Warszawy, stworzyliśmy specjalny MESHR Meeting Point na poziomie 0 (obok Rejestracji) – wygodne miejsce spotkań dla uczestników targów i ich gości.

MESHR miało swoją premierę podczas największej na świecie konferencji technologicznej Web Summit 2017 w Lizbonie, gdzie zostało wybrane Alpha Programme Exhibitor.

Zapraszamy do korzystania z MESHR:

Więcej informacji; https://meshr.io oraz w mediach społecznościowych

Use MESHR and meet smart!

//]]>