O Targach - Outsourcing Expo
Targi OUTSOURCING EXPO – Ogólnopolskie Spotkanie Małych i Średnich Przedsiębiorstw to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, organizowane przez IC Events. Pierwsza edycja wydarzenia odbyła się 21 września 2017 w Warszawie na PGE Narodowym.


Jeden dzień biznesowy dla firm świadczących usługi outsourcingowe dla innych przedsiębiorstw. W jednym miejscu zgromadzili się najważniejsi przedstawiciele dynamicznie rozwijającej się branży outsourcingu.

Podczas targów, odbyły się: sesje warsztatowe, panele dyskusyjne, wystąpienia czołowych przedstawicieli branży outsourcingowej.

Odwiedzający to właściciele oraz przedstawiciele firm z działającym w każdym sektorze poszukujących zmian strukturalnych, innowacji oraz zminimalizowania kosztów.

Data II edycji Targów 27.09.2018 została wybrana nieprzypadkowo. Jesień to czas, w którym statystycznie powstaje najwięcej firm. To okres rodzący najwięcej pomysłów jak i planowanie budżetów na rok 2019 – czyli poszukiwanie usług Outsourcingowych. Kolejna edycja wydarzenia już jesienią 2019.

Miejsce, PGE Narodowy jest najbardziej prestiżowym i rozpoznawalnym obiektem targowym w Warszawie. Daje możliwość szybkiej i dogodnej komunikacji z całej Polski jak i lotniska. W promieniu którego znajduje się tysiące biur poszukujących usług które Państwo oferują.
Dlaczego Targi OUTSOURCING EXPO – Ogólnopolskie Spotkanie Małych i Średnich Przedsiębiorstw?
- 12 branż pod jednym dachem i 19 merytorycznych prelekcji

- Przedstawisz swoją ofertę 2 000 przedsiębiorcom

- Pozyskasz nowych klientów biznesowych

- Dotrzesz do osób decyzyjnych

- Odwiedzający to osoby decyzyjne, prezesi, właściciele firm

- Nawiążesz nowe, długotrwałe relacje biznesowe

- Stworzysz przenośny salon sprzedaży

- Wypromujesz i napędzisz rozwój swojej firmy

- Poznasz opinię na temat swojego produktu

- Wymienisz się doświadczeniami z ludźmi z branży

- Poznasz ofertę konkurencji

- Zwiększysz świadomość na temat swojego produktu

//]]>