Outsourcing – skutecznym rozwiązaniem dla Twojej firmy – Outsourcing Expo 2019
Samsung Electronics Polska
SAMSUNG partnerem technologicznym Outsourcing Expo!
Maj 23, 2019
Outsourcing usług dla franczyzy
Maj 27, 2019

Outsourcing – skutecznym rozwiązaniem dla Twojej firmy

Dlaczego outsourcing jest skutecznym rozwiązaniem dla Twojej firmy?

 

Outsourcing to rozwiązanie, które coraz częściej firmy stosują dla optymalizacji kosztów swojej działalności. Daję to realną możliwość sprawnego funkcjonowania i zaspakajania szerokich potrzeb klientów.

Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my

Henry Ford

Dobrze prosperująca firma, gdy zaczyna się rozrastać, wtedy warto pomyśleć o delegowaniu zadań na zewnątrz, mówiąc w skrócie o outsourcingu. Pozwoli to zredukować koszty, utrzymać firmę na satysfakcjonującym poziomie.

W zależności od wiedzy, ale i również środków, przedsiębiorcy decydują się na outsourcing chociażby dla funkcji wspierających. Mogą w ten sposób odciążyć swoich stałych pracowników. Na przykład agencja reklamowa może wykonać działania promocyjne dla danej firmy, bez absorbowania swoich zasobów pracowników.

Zalety outsourcingu: 

  • Optymalizacja kosztów
  • Oszczędność czasu
  • Wprowadzenie nowych rozwiązań do firmy 
  •  Pozyskanie wiedzy merytorycznej od specjalistów
  •  Pomaga w szybszym rozwoju firmy
  •  Zadania wykonywane na najwyższym poziomie

Na co uważać, przy wyborze firmy outsourcingowej

Firma, która decyduje się na skorzystanie z outsourcingu powinna być świadoma zarówno korzyści jak i zagrożeń z tym związanymi, a także procesu jego wdrażania. Istotny jest wybór partnera zewnętrznego – tutaj trzeba wziąć pod uwagę koszty oraz opinię na rynku.

Podczas targów Outsourcing Expo będzie mnóstwo firm z każdej z branż, które będą oferować swoje usługi. Warto zatem wybrać się na wydarzenie, żeby wybrać najlepsze dla siebie rozwiązanie, najlepiej przystosowane dla twojej firmy.

 


Chcesz pokazać swoją firmę? Zostań wystawcą

Szukasz outsourcingu usług? Odwiedź targi

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

//]]>