Outsourcing usług – prelekcja Małgorzaty Krzyżowskiej – Outsourcing Expo 2019
e.wedel
E.Wedel na targach Outsourcing Expo!
Maj 29, 2019
Alina Michałek
Jak sprawnie pozyskiwać talenty na rynku pracownika?
Czerwiec 9, 2019

Outsourcing usług – prelekcja Małgorzaty Krzyżowskiej

małogrzata_krzyżowska outsourcing usług

Outsourcing usług. 10 aspektów, o których należy pamiętać przy zawieraniu umowy outsourcingowej.

 

  1. Określ cel i dostosuj narzędzia.
  2. Czy umowa pisemna jest konieczna?
  3. Wybór właściwego zleceniobiorcy oraz gromadzenie informacji.
  4. Określ swoje oczekiwania…
  5. …i konsekwencje nienależytego wykonania umowy.
  6. Kalkulacja wynagrodzenia.
  7. Nieuczciwa konkurencja.
  8. Tajemnica przedsiębiorstwa.
  9. Pułapki na etapie realizacji umów.
  10. Warunki rozwiązania umowy – co warto przewidzieć.

 

Ten temat zaprezentuje Małgorzata Krzyżowska, adwokat.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, aplikację adwokacką odbywała w ramach Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Aktualnie jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu, a także członkiem Komisji ds. Wizerunku Zewnętrznego i Ochrony Prawnej oraz Komisji Legislacyjnej przy Naczelnej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Konsultantka Krajowej Izby Gospodarczej. Członek Rady Ekspertów organizacji Biznes Na Fali, skierowanej do przedsiębiorców. Rada Ekspertów porusza najważniejsze zagadnienia wpływające na bieżący i przyszły kształt funkcjonowania Polski, realizuje swoje zadania poprzez prowadzenie debat i ekspertyz poświęconych efektywnemu zarządzaniu, przywództwu, komunikacji i wartościom.

Na zaproszenie Krajowej Izby Gospodarczej, adw. Krzyżowska wystąpiła na forum Parlamentu Europejskiego w Brukseli podczas wydarzenia European Parliament of Entreprises. Pani Mecenas zabrała głos w dyskusji o tym, czy Unia powinna objąć rolę lidera w zakresie pozyskiwania nowych rynków na arenie międzynarodowej.

Współzałożycielka międzynarodowej korporacji prawniczej Aliant® z siedzibą w Zurichu. Występuje w charakterze prelegenta i doradcy w mediach, na kongresach, konferencjach i szkoleniach. Od roku 2013 Mecenas Krzyżowska należy do grona prawników prestiżowej organizacji prawnej Union Internationale des Avocats. W 2018 roku została mianowana członkiem Konwentu Wyższej Szkoły Europejskiej im. J.Tischnera w Krakowie.

W 2018 roku Pani Mecenas zorganizowała i wdrożyła w 2018 r. autorski projekt “Przybliżamy prawo przedsiębiorcom”, w ramach którego na kanale YouTube prezentuje i omawia przystępnym językiem zagadnienia z prawa cywilnego, prawa pracy, kodeksu spółek handlowych oraz zmian w prawie.

 


Chcesz pokazać swoją firmę? Zostań wystawcą

Szukasz outsourcingu usług? Odwiedź targi

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

//]]>