Poznaj bliżej Peoplefone Polska S.A – Outsourcing Expo 2019
Duni eff
Poznaj bliżej Duni EFF!
Wrzesień 20, 2019
Pobierz aplikację i umawiaj się na spotkania!
Wrzesień 23, 2019

Poznaj bliżej Peoplefone Polska S.A

1. Czym Twoja firma wyróżnia się wśród konkurencji?

Ciężko jednoznacznie określić co wyróżnia nas na tle innych firm. To pytanie należałoby skierować do naszych Klientów, dlaczego to właśnie nam zaufali szukając rozwiązań na rynku. Dla części klientów nasze mocne strony mogą wydawać się pewną niedogodnością i na odwrót. Mogę jedynie przypuszczać, że duże znaczenie ma sprawna obsługa, szybki czas reakcji na zgłoszenia, elastyczne i niekorporacyjne podejście do potrzeb Klienta.

2. Jakie korzyści dla przedsiębiorcy przynosi Twoja usługa?

Tutaj wszystko zależy jakie wymagania należy spełnić i czego oczekuje od nas klient. Myślę, że największą korzyścią, która dotyka naszych Klientów, jest możliwość rozwiązania każdego problemu i zaproponowanie odpowiedniego rozwiązania. Słuchamy naszych Klientów, badamy ich potrzeby i staramy się dostarczyć rozwiązanie, które w 100% spełni ich oczekiwania.

3. Czy w swojej firmie korzystasz z outsourcingu usług? Jeśli tak to z jakich?

Zdecydowanie Księgowość i dział prawny. Korzystamy również rozwiązania hostingowego.

4. Jak Twoim zdaniem będzie rozwijać się rynek usług outsourcingowych w Polsce?

Cały czas do przodu. 😊

Firmy lubią oddawać odpowiedzialność za część procesów innych organizacjom, ponieważ jest to korzystne ekonomicznie i po prostu wygodne. Dlatego uważam, że coraz większa liczba działań będzie realizowana z wykorzystaniem zewnętrznych zasobów. Jeśli dołożymy do tego rozwój SI (sztuczna inteligencja przyp.), która zacznie przejmować większość naszych działań, może okazać się, że outosourcing wykonują maszyny, a nie ludzie w firmach zewnętrznych, co poprawi czas oraz zredukuje liczbę błędów popełnianych przez ludzi. Rezultat? Każdy chętniej wydeleguje swoje obowiązki firmom (robotom) outsourcingowym, żeby wykorzystać czas do maksimum.

Na pytania odpowiedział Kamil Kostro – Regionalny Kierownik Sprzedaży – specjalizujący się w sprzedaży usług telekomunikacyjnych. Związany z firmą Peoplefone Polska S.A. od 2016 roku. Odpowiedzialny za pozyskiwanie strategicznych klientów i partnerów biznesowych oraz budowanie z nimi długofalowej współpracy. Entuzjasta aktywnego wypoczynku i najnowszych technologii.

//]]>