Personal branding? Najlepsza inwestycja dla Twojej firmy – Outsourcing Expo 2019
SEKA logo 400x300
Zostań wystawcą a otrzymasz publikację w Magazynie SEKA!
Maj 16, 2019
HRlink
HRLink.pl po raz drugi wystawcą na Outsourcing Expo!
Maj 20, 2019

Personal branding? Najlepsza inwestycja dla Twojej firmy

Dagmara Pakulska

Dagmara Pakulska na scenie Akademii Outsourcingu pokaże Ci czym jest personal branding.

 Z raportu Personal Branding w Polsce 2018 wynika, że aż 69% właścicieli firm usługowych może najbardziej skorzystać na budowaniu marki osobistej. To żadna tajemnica, że klienci nie chcą się już kontaktować z przedsiębiorstwem, lecz z drugim człowiekiem. Inwestycja w silne marki osobiste pracowników to tak naprawdę długoterminowa inwestycja w rozwój Twojego biznesu.

 

Dagmara Pakulska – Jestem marketerem, szkoleniowcem i wykładowcą akademickim z 10-letnim doświadczeniem w branży.
Z zawodu oraz z pasji tworzę strategie marketingowe zarówno dla marek lokalnych, jak i ogólnopolskich. Od pięciu lat dzielę się wiedzą w ramach licznych konferencji i szkoleń, jak również na czołowych polskich uczelniach 🎓: AGH, WSE, WSIZ, UMK oraz UŁ. W moim portfolio szkoleniowym znajdują się takie marki jak Idea Hub, Idea Bank, PAH, Sektor 3.0., Shell, ŁKS czy TVN.

Moje artykuły 📰 można znaleźć w najważniejszych pozycjach branżowych: w Magazynie Sprawnego Marketingu, jak również w Magazynie Social Media Manager.

Od 2017 działam pod własną marką, którą sukcesywnie rozwijam.

Interesuję się szeroko pojętą tematyką social media. Dlatego też chętnie prowadzę zajęcia na uczelniach oraz prowadzę otwarte oraz zamknięte szkolenia obejmujące swym zakresem takie platformy, jak:
✅Twitter,
✅Facebook,
✅Instagram,
✅LinkedIn,
✅Periscope,
✅Snapchat,
✅Tinder.

W styczniu 2017 roku powołałam do życia Niby-Prasówkę na Facebooku, na której dzielę się najświeższymi informacjami z branży marketingowej. 📝
🎓

 


Chcesz pokazać swoją firmę? Zostań wystawcą

Szukasz outsourcingu usług? Odwiedź targi

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

//]]>