Prelegenci Akademii Outsourcingu
PRELEGENCI AKADEMII OUTSOURCINGU

Dagmara Pakulska

Jestem marketerem, szkoleniowcem i wykładowcą akademickim z 10-letnim doświadczeniem w branży. Z zawodu oraz z pasji tworzę strategie marketingowe zarówno dla marek lokalnych, jak i ogólnopolskich. Od pięciu lat dzielę się wiedzą w ramach licznych konferencji i szkoleń, jak również na czołowych polskich uczelniach. W moim portfolio szkoleniowym znajdują się takie marki jak Idea Hub, Idea Bank, PAH, Sektor 3.0., Shell, ŁKS czy TVN.
Moje artykuły można znaleźć w najważniejszych pozycjach branżowych: w Magazynie Sprawnego Marketingu, jak również w Magazynie Social Media Manager. Od 2017 działam pod własną marką, którą sukcesywnie rozwijam. Interesuję się szeroko pojętą tematyką social media. Dlatego też chętnie prowadzę zajęcia na uczelniach oraz prowadzę otwarte oraz zamknięte szkolenia obejmujące swym zakresem takie platformy, jak: Twitter, Facebook, Instagram czy LinkedIn.
W styczniu 2017 roku powołałam do życia Niby-Prasówkę na Facebooku, na której dzielę się najświeższymi informacjami z branży marketingowej.


Marlena Momot

Certyfikowany trener i współtwórca Autokreacji. Szkolenia opieram na pracy warsztatowej, wierząc, że najskuteczniej uczymy się tego, do czego sami dochodzimy. Pasję do aktorstwa przerodziłam w miłość do występów na sali szkoleniowej. Zawsze marzyłam, by spełniać się artystycznie na scenie, dlatego odkąd pamiętam oswajałam się ze sceną, z wyczekującym spojrzeniem publiczności czy tremą. Dziś pokazuję, że gra jest warta świeczki, bo dobra autoprezentacja może być przewagą w życiu prywatnym i zawodowym.
Występowałam na takich konferencjach jak: Przedsiębiorcza Kobieta, LinkedIn Local, Absolvent Talent Days czy KrakMove Toastmasters. Wspieram przygotowanie speakerów TEDx Kazimierz.


Alina Osowska

Współtworzę Autokreację. Jestem psychologiem, a moje serce skradła psychologia społeczna. Wierzę, że wiedza na temat ludzkiego zachowania pozwala nam uświadamiać sobie swoje mocne strony. Na nich właśnie budujemy swoją silną markę, a wykorzystując je dbamy o własny PR.
Od ponad dwóch lat na sali szkoleniowej oraz na scenach wydarzeń społecznych, dzielę się swoją pasją do obserwacji. Obserwacji mowy ciała oraz komunikacji interpersonalnej, a więc tego, co wpływa na skuteczną autoprezentację.
Ponad 1500 przeszkolonych osób oraz ich pozytywne opinie są dla mnie bodźcem do podejmowania ambitnych wyzwań.


Maciej Herman

Maciej Herman – Dyrektor Zarządzający Lotte Wedel. W Wedlu od 2008 roku. Z rynkiem FMCG związany od ponad 20 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywał zajmując stanowiska w działach komercyjnych takich firm jak Kompania Piwowarska, Frito Lay i Procter and Gamble.
W ciągu ostatnich kilku lat Wedel jest jedną z najszybciej rosnących firm słodyczowych w Polsce. Marka Wedel w roku 2017 po raz kolejny została „najsilniejszą polską marką” w rankingu Rzeczpospolitej. Dzięki odważnym i rewolucyjnym zmianom komunikacyjnym firma otrzymała w ciągu ostatnich lat szereg nagród, m.in. złotą Effie za kampanię „W kuchni z Wedlem” i wiele innych za innowacyjne nowości produktowe.


Małgorzata Krzyżowska

Współzałożycielka międzynarodowej korporacji prawniczej Aliant® z siedzibą w Zurichu. Występuje w charakterze prelegenta i doradcy w mediach, na kongresach, konferencjach i szkoleniach. Od roku 2013 Mecenas Krzyżowska należy do grona prawników prestiżowej organizacji prawnej Union Internationale des Avocats.
W 2018 roku została mianowana członkiem Konwentu Wyższej Szkoły Europejskiej im. J.Tischnera w Krakowie. W 2018 roku Pani Mecenas zorganizowała i wdrożyła w 2018 r. autorski projekt "Przybliżamy prawo przedsiębiorcom", w ramach którego na kanale YouTube prezentuje i omawia przystępnym językiem zagadnienia z prawa cywilnego, prawa pracy, kodeksu spółek handlowych oraz zmian w prawie.


Tomasz Palak

Jest radcą prawnym w Prawo Plus Podatki działającym w strukturach Grupy Profit Plus. Wykłada na Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku, Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki w Krakowie oraz Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni. Występował na I love marketing, Infoshare, TEDx Fuckup Nights i licznych innych wydarzeniach. Często proszony o wypowiedź przez podmioty z zewnątrz - między innymi TVN, Rzeczpospolitą czy money.pl. Za wartego obserwowania uznały go przykładowo portale firmy.net i sprawnymarketing.pl.


Tom Horecki

Pomaga zespołom budującym rozwiązania oparte o sztuczną inteligencję. Pomoc polega na szybkim i precyzyjnym przygotowywaniu danych wsadowych do modeli uczenia maszynowego. W szczególności danych nieustrukturyzowanych takich jak dane głosowe, tekstowe czy obrazowe.
Zafascynowany transformacją cyfrową łączy ludzi oraz rozwiązania w środowisku, w którym coraz częściej mamy do czynienia z postępem wykładniczym.
Pasjonat narciarstwa i ruchu na świeżym powietrzu. Współtwórca Boot Camp Polska, organizacji umożliwiającej ogólnopolskie akcje społeczne oparte na outdoorowych ćwiczeniach grupowych i edukacji dotyczącej ruchu oraz zdrowego odżywiania.


Alina Michałek

Od ponad 13 lat jestem związana z obszarem zarządzania zasobami ludzkimi. Specjalizuję się w obszarze rekrutacji. Prowadzę szkolenia z zakresu projektowania procesów rekrutacji w firmach, candidate experience, marketingu rekrutacyjnego. Cyklicznie organizuję wydarzenie branżowe Antykonferencję Praktyków HR. W HRlink zarządzam projektami rekrutacyjnymi, wdrażam narzędzia HR’owe w organizacji oraz dzielę się wiedzą i doświadczeniem z naszymi klientami.


Agnieszka Soćko

mistrzyni podatkowego driftu, autorka książek dla przedsiębiorców: "DRIFT Podatkowy - skuteczna optymalizacja podatków" oraz "CashFLOW generator. Jak dbać o płynność, której pragnie każdy właściciel".
Jedyny trener w Polsce, który w oparciu o model "T.R.I.K - Twój sposób na podatki. Skuteczne sposoby podejmowania dobrych decyzji podatkowych" uczy przedsiębiorców jak legalnie płacić dużo niższe podatki. Wieloletni dyrektor finansowy oraz członkini zarządu spółek prawa handlowego, właścicielka Kancelarii podatkowej Well Done TAX, praktyk biznesu, od 17 lat związana ze światem finansów, podatków i prawa. Na co dzień, konsultuje przedsiębiorców takich jak Ty i doradza im, jak dzięki dobrym decyzjom podatkowym zyskać przewagę konkurencyjną i dbać o cash flow.


Piotr Zając

CEO Network Interactive, agencji specjalizującej się we wspieraniu producentów w działaniach e-commerce. Jestem ekomersiakiem-praktykiem z wieloletnim doświadczeniem (w branży od 2002 r.). Doradzam osobom, markom i firmom w skutecznym zaistnieniu w Internecie przez troskę o pozytywne doświadczenia użytkowników. Dbam, by dobra użyteczność, funkcjonalności i cele biznesowe projektu znalazły wspólny punkt z potrzebami użytkowników. Współpracowałem m.in. z: Śnieżka SA, Marcopol, Puccini, Cerrad, Wimed, KIR SA, Alior Bank SA, Ministerstwo Finansów, Senat RP.


Grzegorz Bończak

Dziennikarz, filmowiec, przedsiębiorca, wykładowca akademicki. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz kierunku Public Relations w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie. Z rynkiem mediów związany od ponad 20 lat, pracował m.in w TVP, Radiu Bieszczady i Super Nowościach. Autor wielu reportaży i filmów dokumentalnych, właściciel lokalnych mediów na Podkarpaciu. Od 2002 roku prowadzi własną agencję reklamowo-marketingową Media Art, w której pomaga swoim klientom w kreatywny sposób wykorzystywać formaty wideo do promocji marki.


Daniel Trzaskowski

Dyrektor zarządzający biznesem flotowym w Volkswagen Leasing GmbH Oddział w Polsce
Karierę zawodową rozpoczął w 2001 r. w Opel Nivette na stanowisku doradcy serwisowego. W latach 2003 – 2008 jako kierownik działu technicznego rozwijał Nivette Fleet Management. W 2008 r. przeniósł się do PKO Leasing, gdzie tworzył od podstaw jednostkę specjalizującą się w zarządzaniu flotą, a rok później objął stanowisko Dyrektora Departamentu Zarządzania Flotą, gdzie nadzorował również sprzedaż i rozwój produktów flotowych. Od 2010 r. odpowiada za obszar flotowy w Volkswagen Leasing w Polsce.
Od czerwca 2014 roku do kwietnia 2019 roku był członkiem zarządu Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów (PZWLP). Jest również współtwórcą oraz wykładowcą studiów podyplomowych „Zarządzanie Flotą Samochodową i Mobilnością” na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej.
Za swoje osiągnięcia zawodowe został wielokrotnie wyróżniony, najpierw w plebiscycie Ludzi Dekady Branży Flotowej 2011 organizowanym przez magazyn Fleet, następnie został uznany za jeden z TOP 10 managerów rynku CFM wg magazynu Home&Market w 2015 oraz 2016 roku. W tym roku zdobył tytuł „Osobowości Flotowej” w ogólnopolskim plebiscycie organizowanym przez magazyn Fleet. Jego artykuły ukazały się między innymi na łamach: Puls Biznesu, Rzeczpospolita, Dziennik Gazeta Prawna itp.


Małgorzata Latuszek

Prezes Zarządu i współzałożyciel Columb Technologies S.A., operatora Taxxo - największej platformy online wspierającej biura rachunkowe w Polsce oraz sieci niezależnych biur rachunkowych
• Pierwszą firmę prowadziła w wieku 16 lat. Od tego czasu zdobywała liczbę doświadczenia w obszarze IT - prowadziła ponad 100 projektów informatycznych, dla średnich i dużych przedsiębiorstw oraz dla międzynarodowych korporacji
• Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, certyfikowany menedżer projektów IPMA
• Ukończyła liczne szkolenia krajowe i międzynarodowe, m.in. Leadership Academy w Nagano w Japonii, Trainer Prime Course w Las Vegas w USA
• Aktywnie działa w organizacjach pozarządowych, w tym zarządzała lokalnym oddziałem międzynarodowej organizacji młodych przedsiębiorców Junior Chamber International


Paweł Żelazny

Specjalista w obszarze rozwiązań telekomunikacyjnych dla biznesu. Od niemalże 6 lat związany ze spółką Peoplefone Polska S.A., w której jako Regionalny Kierownik Sprzedaży odpowiada za współpracę z Partnerami handlowymi i technologicznymi, a także z kluczowymi Klientami.
Nadzorował wdrożenia systemów komunikacyjnych w dużych przedsiębiorstwach, działających w różnych branżach. Jest pasjonatem nowych technologii, aktywnego wypoczynku i gotowania.


Dominika Flaczyk

Przedsiębiorca i menadżer z wieloletnim doświadczeniem, założycielka, właścicielka i CEO kilku spółek kapitałowych oferujących szeroki wachlarz usług szkoleniowo-doradczych i rekrutacyjnych dla firm oraz osób prywatnych. Wiodące marki to Wielkopolska Szkoła Przedsiębiorczości Sp. z o.o. i Grupa Profesja Sp. z o.o. Członkini licznych organizacji pozarządowych oraz rozwijających przedsiębiorczość kobiet. Współzarządza Fundacją Partycypacji Społecznej, która prowadzi działania na rzecz aktywizacji zawodowej. Dominika Flaczyk jest ekspertem w temacie zarządzania MŚP, zarządzania systemowego i kryzysowego oraz problematyki rynku pracy i wspierania kobiet w biznesie, szczególnie w zakresie równouprawnienia i udziału kobiet w zarządach firm. Absolwentka rocznego programu szkoleniowo-rozwojowego w Centrum Psychologicznych Ustawień Systemowych w Warszawie, Coachingu Systemowego w Systemic Coaching & Constellations Johna Whittingtona w Londynie oraz studiów doktoranckich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.
Jej pasją zawodową jest zarządzanie systemowe i antykryzysowe z praktycznym wykorzystaniem metody ustawień systemowych w organizacjach. Prywatnie pasjonatka rozwoju osobistego i duchowego, zdrowego trybu życia oraz naturalnych metod leczenia. Szczęśliwa mama Zosi i Jędrka.


Piotr Dobrowolski

Wielokrotny Mistrz Polski w wyścigach motocyklowych i samochodowych. Rekordzista prędkości — Poland Land Speed Record 361,92 km/h 225 MPH Toyota Supra Właściciel Select-Automotive – jednej z największych firm brokerskich w Unii Europejskiej
Pod auspicjami Gazety Wyborczej ustanowił polski rekord prędkości 361,92 km/h zmodyfikowaną według swojego projektu Toyotą Suprą o mocy 1250 KM (według wskazań GPS, prędkościomierz samochodu pokazywał ponad 400 km/h).
W karierze zawodowej odnosił wiele sukcesów, pracując w przeszłości na stanowisku dyrektora w spółce giełdowej INTER CARS S.A., Dyrektora zarządzającego największego salonu i serwisu Jaguara, Land Rovera w Polsce przy al. Waszyngtona.
W pewnym momencie postanowił skoncentrować się tylko na własnej firmie. Najważniejszy dla niego jest człowiek i jego pasja do pięknych, szybkich samochodów, a nie wynik w korporacyjnym raporcie finansowym.


Dr Marcin Marcinkiewicz

Dr Marcin Marcinkiewicz jest ekspertem od zarządzania projektami inwestycyjnymi, w szczególności w branży nieruchomości. Zarządza także projektami typu start – up i seed w branżach health & wellness oraz IT.
Jest doktorem nauk prawnych ze specjalnością prawo administracyjne, adwokatem i absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Był m.in. członkiem zarządu ds. inwestycji Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A., oraz koordynatorem działu inwestycji w grupie deweloperskiej PROFBUD.
Współpracował z renomowanymi kancelariami prawnymi i firmami doradczymi (Weil Gotshal & Manges, Dentons, Deloitte). Obecnie zarządza procesami inwestycyjnymi (jest m.in. prezesem zarządu innowacyjnego start – up’u z branży health and wellness MedFood Group S.A.) i doradza przy projektach deweloperskich prowadzonych m.in. w Warszawie, Bydgoszczy, Gdańsku, Krakowie i we Wrocławiu.


//]]>