PRZEPIS IT NA SUKCES RYNKOWY – Outsourcing Expo 2019
BISAR
Jak wygląda outsourcing w praktyce?
Wrzesień 23, 2019

PRZEPIS IT NA SUKCES RYNKOWY

SharedMaster

Profesjonalny onboarding nie jest kosztowny wtedy, gdy stosuje się właściwe rozwiązania informatyczne oraz aplikacje mobilne. Narzędzia te upraszczają procedurę przyjęcia i zaadoptowania w firmie nowych pracowników – potwierdza Tomasz Drzewiecki, Prezes Zarządu Shared Masters sp. z o.o.

 

Innowacyjne rozwiązania informatyczne takie jak aplikacja mobilna w chmurze FastOnBoarding.com pozwalają nowym pracownikom efektywnie oraz zgodnie z procedurami wykonywać obowiązki praktycznie już od dnia zawarcia kontraktu. Jest to szczególnie istotne w firmach, gdzie zmienność pracowników jest wysoka, takich jak agencje pracy tymczasowej.

 

Dzięki aplikacji mobilnej i funkcji zdjęć możemy skompletować dokumenty pracownika w ciągu kilku minut. Jesteśmy również w stanie dostarczyć pracownikom wszystkich niezbędnych formularzy oraz informacji dotyczących np. miejsca pracy, zakresu obowiązków, harmonogramów, programów motywacyjnych czy możliwości prostego składania wniosków.

 

FastOnBoarding zwiększa poziom aktywności pracownika. Dzięki temu staje się on bardziej zaangażowany i lepiej przygotowany do pełnienia obowiązków zawodowych.

 

W dzisiejszych czasach, gdy migracja oraz rotacja są codziennością, nadrzędnym zadaniem biznesu staje się   zapewnienie takich warunków, w których nowi pracownicy lub podwykonawcy zaczynają efektywnie wykonywać swoje obowiązki niemal zaraz po zawarciu kontraktu – stwierdza Tomasz Drzewiecki, Prezes Zarządu Shared Masters sp. z o.o.

 

Właściwie przeprowadzona adaptacja pracownika lub podwykonawcy wpływa na sukces rynkowy firmy. W przypadku agencji pracy tymczasowych zwycięzcami są co ważne nie tylko same firmy zatrudniające pracownika, ale i również ich pracodawcy użytkownicy.

 

Badania prowadzone przez naszych ekspertów wskazują, iż te przedsiębiorstwa, które realizują długookresowe strategie onboarding oraz wprowadzają nowoczesne aplikacje i zaawansowane technologie informatyczne realizują cele rynkowe od 30% do 90% skuteczniej i efektywniej w porównaniu do tych firm, które nie inwestują w najnowsze technologie komunikacji z pracownikami – podsumowuje Tomasz Drzewiecki, Prezes Zarządu Shared Masters sp. z o.o.

//]]>