Rozwój pracowników = rozwój firmy – prelekcja na Akademii Outsourcingu – Outsourcing Expo 2019

Rozwój pracowników = rozwój firmy – prelekcja na Akademii Outsourcingu

Duni eff
DUNI EFF dołącza do wystawców Outsourcing Expo!
Wrzesień 10, 2019
exco
EXCO A2A Polska dołącza do wystawców Outsourcing Expo!
Wrzesień 16, 2019

Rozwój pracowników = rozwój firmy – prelekcja na Akademii Outsourcingu

Marcin Marcinkiewicz

„Rozwój pracowników = rozwój firmy. Jak odpowiednio wykorzystać outsourcing do motywacji i zadbania o zdrowie i dobrą formę pracowników.”

Zmęczenie, stres oraz zła dieta w pracy to największe problemy współczesnych pracowników. Każda organizacja rozwija się dzięki kreatywnym pomysłom oraz efektywnym działaniom swojego zespołu. Aby uzyskać takie efekty, pracodawca powinien zadbać o zdrowie i dobrą formę pracowników. Standardem są usługi outsourcingowe, takie jak pakiety medyczne dla pracowników oraz karty umożliwiające wykorzystanie przez nich obiektów sportowych za darmo lub z bardzo dużymi zniżkami.

Na rynku pojawia się jednak bardzo dużo innowacyjnych rozwiązań, jakie pracodawcy mogą wykorzystać, aby zadbać o swoich pracowników. W oparciu o badanie najnowszych trendów rynkowych oraz o pozytywne doświadczenia skutecznie zarządzanych przedsiębiorstw przedstawię te rozwiązania w takcie mojej prelekcji.

Ten temat zaprezentuje Dr Marcin Marcinkiewicz – jest ekspertem od zarządzania projektami inwestycyjnymi, w szczególności w branży nieruchomości. Zarządza także projektami typu start – up i seed w branżach health & wellness oraz IT. Jest doktorem nauk prawnych ze specjalnością prawo administracyjne, adwokatem i absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Był m.in. członkiem zarządu ds. inwestycji Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A. oraz koordynatorem działu inwestycji w grupie deweloperskiej PROFBUD. Współpracował z renomowanymi kancelariami prawnymi i firmami doradczymi (Weil Gotshal & Manges, Dentons, Deloitte).

Obecnie zarządza procesami inwestycyjnymi (jest m.in. prezesem zarządu innowacyjnego start – up’u z branży health and wellness MedFood Group S.A.) i doradza przy projektach deweloperskich prowadzonych m.in. w Warszawie, Bydgoszczy, Gdańsku, Krakowie i we Wrocławiu.

//]]>