Trendy w mobilności w Polsce oraz na świecie – Outsourcing Expo 2019
CLIP czy CLIR – skuteczne wykorzystywanie w biznesie
Sierpień 7, 2019
Maciej Herman
Pracownicy, podwładni, zespół – jak nimi efektywnie zarządzać?
Sierpień 12, 2019

Trendy w mobilności w Polsce oraz na świecie

Trendy w mobilności w Polsce oraz na świecie – ten temat zaprezentuje Daniel Trzaskowski.

Daniel Trzaskowski – Dyrektor zarządzający biznesem flotowym w Volkswagen Leasing GmbH Oddział w Polsce

Karierę zawodową rozpoczął w 2001 r. w Opel Nivette na stanowisku doradcy serwisowego. W latach 2003 – 2008 jako kierownik działu technicznego rozwijał Nivette Fleet Management. W 2008 r. przeniósł się do PKO Leasing gdzie tworzył od podstaw jednostkę specjalizującą się w zarządzaniu flotą, a rok później objął stanowisko Dyrektora Departamentu Zarządzania Flotą, gdzie nadzorował również sprzedaż i rozwój produktów flotowych. Od 2010 r. odpowiada za obszar flotowy w Volkswagen Leasing w Polsce.

Od czerwca 2014 roku do kwietnia 2019 roku był członkiem zarządu Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów (PZWLP). Jest również współtwórcą oraz wykładowcą studiów podyplomowych „Zarządzanie Flotą Samochodową i Mobilnością” na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej.

Za swoje osiągnięcia zawodowe został wielokrotnie wyróżniony, najpierw w plebiscycie Ludzi Dekady Branży Flotowej 2011 organizowanym przez magazyn Fleet, następnie został uznany za jeden z TOP 10 managerów rynku CFM wg magazynu Home&Market w 2015 oraz 2016 roku. W tym roku zdobył tytuł „Osobowości Flotowej” w ogólnopolskim plebiscycie organizowanym przez magazyn Fleet. Jego artykuły ukazały się między innymi na łamach: Puls Biznesu, Rzeczpospolita, Dziennik Gazeta Prawna itp.

 

Volkswagen Leasing GmbH Oddział w Polsce jest partnerem motoryzacyjnym wydarzenia.


Chcesz pokazać swoją firmę? Zostań wystawcą

Szukasz outsourcingu usług? Odwiedź targi

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

//]]>