WFS Polska i moderowany networking biznesowy. – Outsourcing Expo 2019
network
Outsourcuj mądrzej, a nie więcej! – prelekcja na Akademii Outsourcingu
Lipiec 29, 2019
Volkswagen Leasing oraz ŠKODA CARSED partnerami motoryzacyjnymi!
Sierpień 1, 2019

WFS Polska i moderowany networking biznesowy.

WFS

Z przyjemnością informujemy, że tegorocznym partnerem networkingu na Outsourcing Expo jest WFS Polska.

 

WFS Polska to klub networkingowo-rozwojowy o ogólnopolskim zasięgu. Skutecznie wspieramy rozwój firm i przedsiębiorstw budując sieć realnych kontaktów biznesowych, a także przekazując sobie rekomendacje.

Organizacja działa w 12 miastach tworząc 16 klubów biznesowych i zrzeszając ponad 400 właścicieli firm. Jako WFS dbamy o to, żeby umiejętnie wykorzystywać networking i zamieniać go na efekty i nowe zlecenia w firmach.

Ponadto jako Zarząd WFS Polska jesteśmy udziałowcami w 4 innych spółkach działających na terenie całej Polski i stanowimy przykład tego jak wykorzystywać networking w praktyce.

 

Jak wygląda networking na targach?

Wyobraź sobie, że odbierasz identyfikator z recepcji, odwracasz się, dostajesz torbę powitalną i w tym momencie podchodzi do Ciebie uśmiechnięty mężczyzna i wita Cię na targach. Pyta czego oczekujesz od wydarzenia, co i kto Cię interesuje. Odpowiadasz i po chwili zostaniesz przedstawiony osobie, której szukasz.

Chcesz dotrzeć do inwestora? Szukasz konkretnego typu osoby? Interesuje Cię przedstawiciel danej branży?

Pomożemy Ci nawiązać pierwszy kontakt i przedstawimy odpowiedniej osobie. To najprostszy sposób na nawiązanie relacji.

Networkerzy są profesjonalistami i ekspertami w swojej dziedzinie. Zawsze zjawiają się na wydarzeniu kwadrans przed oficjalną rejestracją Gości. Od pierwszych chwil witają Gości i łączą ich w mniejsze grupki osób, aby wymieniały się swoim doświadczeniem, umiejętnościami. Taktownie pomagają nawiązać rozmowy, przedstawiają sobie uczestników od momentu rejestracji do rozpoczęcia konferencji.

Nie musisz się martwić samotnym przy stoliku. Nie musisz czekać aż ktoś się zainteresuje Twoją osobą. Nawiązanie relacji nigdy nie było łatwiejsze.


Chcesz pokazać swoją firmę? Zostań wystawcą

Szukasz outsourcingu usług? Odwiedź targi

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

//]]>